عاشقانه های آقا سید و زنش

سه شنبه 31 اردیبهشت 1387 ساعت 17:00 عاشقی آغاز شد و شنبه 28 اسفند 1389 ساعت 20:00 به وصال رسیدیم

 

یک سال اول زندگی هر انسان، پر مخاطره ترین روزهای عمرش هست.. مراقبت لحظه به لحظه میخواد، با کوچکترین ویروس و میکروب مریض میشه و یک لحظه غفلت ممکنه باعث تباه شدن عمرش بشه.. یک سال اول تولد کودک برای هر مادری شاید به جرات بشه گفت سخت ترین سال زندگی او خواهد بود، خیــــــــــــــــــلی سخت.

یک سال با تمام سختی ها، استرس ها، نگرانی ها و دلهره هاش گذشت. این یک سال برای من خیلی سخت گذشت. بلافاصله بستری شدن پسرم بعد از تولد، بستری شدنش توی 3 ماه و نیمگیش، تب های خیلی شدید پسرم قبل از هر دندون و بدتر از همه تب تا 39.9 بخاطر عفونت گوش و مشکلات تنفسی که توی یک سال اول داشت . الان شکر خدا پسرم خوبه و خبری از مشکلات تنفسی و عفونت گوش نیست فعلا. انشاالله که هیچوقت هم واسش پیش نیاد دوباره.

یک سال اول گذشت و پسرم وارد دومین سال زندگیش شد.

از اولین عکسی که از سید مهدی دیدید حدودا یک سال میگذره. یه پسر بچه ی خیلی کوچولو که 5 هفته زودتر از موعد به دنیا اومده بود.. امروز عکسی ازش خواهید دید که توی اون عکس حدودا یک سال و یکی دو هفته سن داره، با عرض معذرت و شرمندگی بسیار قبل از دیدن عکس و ان یکاد فراموش نشه.

 

عکس های تولد و پسرم رو در ادامه ببینید


وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعَلَمین

 

قبل از هر چیز بگم که تم تولد جنگلی بود

به طرف جشن، بفرمایید لطفا

 

رد پا

خوش آمدید

 

تزیینات کلی

تزیینات جزء به جزء

 

کلیپی از عکس های سید مهدی از تولد تا یک سالگی با آهنگ تولدت مبارک از اول تا آخر جشن روی تی وی پلی بود

کلاه تولد برای بچه ها

 

بفرمایید کیک

 

لیبل لیوان و نوشابه و بشقاب و چاقو چنگال و دستمال و ژله ی گلی(طرح گل توی عکس مشخص نیست) با دست کوچولوی سید مهدی

 

موضوع مطلب : عشق دوم(پسرکمون)
زن آقا سید|دوشنبه ٢٠ امرداد ۱۳٩۳|٤:٠۳ ‎ب.ظ| نظرات ()

شعار عشقمون