242 - باور کن

اگه دنیامو بخوای من به تو نه نمیگم، اگه فردامو بخوای من به تو نه نمیگم، آسمونمو بخوای من به تو نه نمیگم، اگه جونمو بخوای من به تو نه نمیگم....  اینباکس گوشی من به تاریخ 1390 !!! یعنی سالی که عقد بودیم.

+:باورش داری؟ از ته ته ته دلت؟    -: آره باورش دارم ...     +: اما گاهی وقتا نداریا؟؟   -: نه، دارم!     +: پس گاهی وقتا یادت میره،مگه نه؟    -: نمیدونم!!      +:یادته؟ اون خوابی که قبل از عقدت دیدی رو میگم؟     -:کی؟     +: همون موقع که دیگه تو و آقا سیدی وجود نداشت؟همون موقع که تصمیم آخرت رو برای فراموشیش گرفته بودی؟   -: آره ، مگه میشه تا زنده م یادم بره؟من بودم و ....      +: خب نمیخواد تعریف کنی، اما فک میکنم گاهی وقتا یادت میره، بخاطر همین هم کاری کردم این اس ام اس بیاد بالای همه ی پیامک هات و همیشه هم به صورت نخونده اون بالا بمونه تا اونقدر بخونیش که حفظ حفظ حفظت بشه عاشقی همسرت رو.     -: معجزه ست میدونم.. یه نشونه درست وقتی که بهش احتیاج داشتم، خدایا بازم ازت ممنونم... (گفتگوی زن آقا سید و خدای مهربونش)

از وقتی سید مهدی به دنیا اومده زندگیمون کمی به هم ریخته ست... هر دو خیلی خسته ایم و توانی برای با هم شاد بودن نداریم.. 14 ایی که اینجاست 99% وقتمون صرف بچه داری میشه و اون یک درصد باقی مونده هم هر دو نیاز به استراحت داریم ، خیلی زیاد پیش اومده که آقا سید بهم نگاه میکنه و لبخند میزنه اما من حالی برای جواب دادنش حتی با یه لبخند هم ندارم .. و بعدش هم 14 روز تنهایی من و تنهایی مراقبت از سید مهدی و خستگی 10 برابر + دلتنگی و برای اونم دوباره شرایط سخت کاری + دلتنگی . البته اینو هم میدونیم که این دوره هم زودگذره و تا چشم رو هم بزاریم گریه ها و بیقراری های پسرک کمتر میشه و زندگیمون به روال قبلش برمیگرده و البته خیلی خیلی شیرین تر از قبل بخاطر وجود سید مهدی عزیزم، همونطور که الان خیلی خیلی آرومتر شده و خوابش بیشتر..

خدای خوب و مهربونم شکرت، شکرت بخاطر این زندگی پرفکت بخاطر این همسر دوست داشتنی و بخاطر این فرزند نازنین...

 

 پی نوشت از آقا سید :

 

پس ماه های بی قراری

چه بوی خوش آشنایی

چه هیاهوی دلنشینی

ابرها می غرند

بیدها می رقصند

دیوانه می شوی

چرخ میزنی

چرخ میزنی، چرخ

و ناگهان

گونه هایت خیس می شود از

گریه میکنی

و با تمام تری لباس

غرق در زلالی دلت

از این همه شکوه می مانی

چرخ میزنی

نه

این جهان است که دور تو می چرخد

و تمام هذیان های تو

بی قافیه همین شعر می شود

نگاه کن چگونه خورشید از تو نور می گیرد

/ 4 نظر / 20 بازدید
آرزو

سلام عزیزم خدا قوت اره نی نی داری خیلی از آدم انرژی میگیره منم مثل تو یه مادر خسته اما سرشار از لذت مادرانه ام

poune

ممنون که سر زدی هستی جان[ماچ]

یِ خانومِ شاد!

تا چشم رو هم بذارید هم این روزای سخت بچه داری تموم میشه و میمونه ی دنیا خاطره ی خوب ولی تا تو باشی بازم زودی بفکر بچه ی دوم باشی دیگه [نیشخند]