29 - میخوام بند بند وجودم بفهمن که عاشقمی!

به یک وبلاگ زن و شوهری با معرفی یکی از دوستام سر زدم و شروع کردم به خوندن پست هاش از اول تا به آخر که البته به آخر نرسیدم چون خیلی طولانی بود. کلی از پست های اولش هم رمز دار بودن. خلاصه اینکه من از وسط خوندم. همون وسط ها هم از دوران آشنایی و دوستیشون نوشته بود و عشقه بینهایتشون.

یاده دوران دوستی و قبل از عقد خودمون افتادم ، آخه شوهره منم مثل شوهر اون قبل از عقد خیلی رمانتیک بوده .(البته هنوزم هست)

وقتی نوشته هاشو میخوندم بغض سنگینی بهم فشار میاورد، اشک تو چشام جمع شدن و کلی حسرت خوردم.

میدونی حسرته چی؟

ما لحظه های عاشقانه ی خیـــــــــلی زیادی داشتیم. من معشوقه بودم و عشقم عاشقم بود و منم عاشقش.

اما متاسفانه نمیتونستم از اون وضعیت لذت ببرم.

بعضی کارات بهم اجازه نمیدادن عشقتو باور کنم، یعنی تا میومدم باور کنمو  حسش کنم..... ( دیگه خودت میدونی چی میشد).

همش ترس ، دلهره، نگرانی که نکنه روزه جدایی برسه، نکنه هیچوقت نتونم با عشقم ازدواج کنم، نکنه خانواده م متوجه بیرون رفتن ما با هم بشن، نکنه خانواده ها ... نکنه ... نکنه ...

حسرت من بخاطر گذشته و نگرانی هامه و اینکه چرا بعضی وقتها، فقط بعضی وقت ها شادی رو از خودم میگرفتم.(نمودش رو میتونی توی مکالمات تلفنیه اون وقتامون ببینی، وقتی خیلی راحت داشتیم با هم حرف میزدیم من همش ترسه اینو داشتم که تو زود خداحافطی کنی و بری هر چند که به تماس گرفتن دوباره ت مطمئن بودم . همون وقته خداحافظی پشت تل بعد از دو ساعت حرف زدن بازم اصرار میکردم که یکم دیگه بمون و وقتی میومندی و یه ربع دیگه حرفم میزدیم  وقتی خداحافظی میکردی و قطع میکردیم کلی گریه میکردم)

 دلم میخاست لحظه به لحظه ی روز رو کنارت باشم و از با هم بودن لذت ببریم و فقط خدا میدونه که حسه داشتنت چقدر بهم آرامش میداد و البته که هنوز هم همینطوره.

البته این حرفا چیزایی نیستن که تو ازشون خبر نداشته باشی. من هیچوقت اون حس و حالمو ازت مخفی نکرده بودم و حالا شنیدنشون برای تو جدید نیستن.

اما الان میخوام از با تو بودن لذته بیشتری ببرم. میخوام به بند بند وجودم بفهمونم که عشقم عاشقمه و منم دیوانه وار دوستش دارم و برای شاد بودنش از هر چیزی میگذرم و حاضرم هر کاری بکنم.

محبوبم  ازت ممنونم که افتخاره وفاداریت رو ازم نگرفتی و منو جلوی تمام فامیل سربلند و سرافراز کردی.

همسرم از بودنه با تو شادم و بخاطر داشتنت به خودم مغرورم.

/ 0 نظر / 2 بازدید