19 - هدیه های قبل از عقد+ تصویر

هدیه های قبل از عقد

1 -  اولین هدیه رو آقا سید به من داد، کتاب شعر عاشق شدن در دی ماه مردن به وقت شهریور از سید علی صالحی توی اولین ملاقات . جایی که همو دیدیم یه نمایشگاه کتاب برگزار شده بود که آقا اینو واسم گرفت. توی کتابا که داشتیم میگشتیم کتاب اخوان ثالث هم بود ، من عاشق شعرای اخوانم اما روم نشد بگم اونو میخوام!!

(آقای پررو اینجا نشسته بهم میخنده میگه نه بیا روتم بشه بار اول)

پروووووووووووووووووووووووو

2 - کرم کوکی...توی دانشکده تکمیلی. اون موقع من هنوز دانشجو نشده بودم. هدیه ی قراره سوم مون.

3 - هدیه روز مرد:

4 - هدیه از آقای شوهر بی مناسبت:

تاپ و شلوارک + پیراهن آهستین کوتاه

تاپش رو روز عقد پوشیده بودم که توی آرایشگاه گم شد.

 

+دیگه ترتیبشون یادم نمیاد.

5 - مانتو + تاپ + مقنعه : از تهران خریده بود. تنها اومد خونمون خیلی رسمی! اینا رو بهم هدیه داد. قبل از خواستگاری دفعه اول!

6 - حلقه : قبل از کلاسم با هم رفتیم انتخاب کردیم اما چون بیشتر مغازه ها تعطیل بودن آقا میخواست بیشتر بگرده شاید چیزه قشنگتری ببینه اما بعد از کلاسم اومد تا همونو خریده. فوق العاده زیبا بود. قبل از خریدن حلقه برای من، برای خودش هم خریده بود که بعد من پولشو بهش دادم!

7 -اینو توی دانشگاه بهم داد. پشت بلوک یک کنار هم نشسته بودیم

8 -اینا رو من خریدم. در دورانی که جدا از هم بودیم. بعد از خواستگاری دفعه ی اول که از نظر همه، همه چیز تموم شده بود و از نظر خودمون هم همینطور اما دله دل کندن رو نداشتیم.

9 - پنکک ورسای!

10 - شلوار لی برای تولده آقا + مجسمه حروف LOVE

عجب ماجرایی داشت. چند روز قبل از تولدش سایز کمرش رو پرسیدم و واسش خریدم اما چند روز بعد حسابی زدیم به تیپ هم و کار به جدایی کشید!! مثلا امروز عصر دعوا کردیم و دو روز دیگه آشتی. به خانوادم گفتم دیگه همه چیز تموم شده. رفتم خونه ی عمم که شلواری که خریده بودم رو شوهر عمم برگردونه به مغازه ، که عمم گفت از صبح من و یوسف داریم حرف میزنیم. الانم میخواد زنگ بزنه دوباره ،خودت باهاش حرف بزن. و اینجور شد که ما دوباره به آغوش گرم خانواده!! برگشتیم و شلوار هم پس داده نشد.

11 - کیف لپ تاپ برای من

12 - پیراهن سفید آستین کوتاه برای من

13 - کارت پستال برای روز مرد، خودم طراحیش کرده بودم

14 - پیراهن و شلوارک قهوه ای برای من

15 - پیراهن سفید آستین کوتاه هدیه تولد برای آقا

16 - دو تا کتابچه کوچک یکی اشعار سعدی و دیگری کتابچه ای به اسم تقدیم به بهترینم برای آقا

17 - یک خودکار parker برای من

18 - برچسب هایی که هر چند وقت با نوشتن روی اونا عشقمو به آقا ابراز میکردم و میچسبوندم یه جای کیفش و اونم وقتی پیداشون میکرد میچسبوند پشت گواهینامش

 

/ 0 نظر / 5 بازدید