144 - خوشحالم

از خیلی وقت پیش پول پس انداز میکردم، اما هی کم می آوردیم و من پس اندازهامو که به زور به 10 یا 15 تومن میرسید خرج میکردیم و جالبه که بدونید همیشه پس اندازهامو از آقا سید قایم میکردم، مثلا بهش میگفتم از اتاق برو بیرون تا من از پول هام بردارم، یا از اتاق برو بیرون تا این پولا رو هم بزارم کنار بقیه پول هام و هیچوقت نفهمیدم انگیزه م از قایم کردن پول ها از آقا سید چیه؟ حالا میخوای پس انداز بکنی، خب بکن، چرا قایم میکنی؟؟!!!! تا اینکــــــــه بلاخره این انگیزه برای جفتمون معلوم شد، حالا بگو چطور؟

همونطور که توی پست قبل از خیس نخوردن آلو توی دهنم گفتم، و قضیه از این قرار بود که به علت ذوق زیادی به آقا سید گفتم که چی میخوام واسش بگیرم و این بار دارم پول پس انداز میکنم اساسی! دیگه وقته اضافه کردن پول به پس اندازهام واسم اهمیتی نداشت که آقا سید هم ببینه! خودش طبق عادت از اتاق رفت بیرون، اما صداش کردم و گفتم برگرد چرا میری بیرون؟

و اینجا بود که خودم هم فهمیدم انگیزه م از قایم کردن پول این بوده که هر وقت یه چیزه بزرگی با پول ها میخرم آقا سید شگفت زده بشه که خانمش از کجا پول آورده؟ ( از سوء تغذیه گرفتن خودش!خنده) اما واقعا اینکه چه انگیزه ای داشتم از مخفی کردن پولها، خودم هم خبر نداشتم!!!!

خوشحالم، خوشحالم که داره جور میشه! امشب که با آقا سید تلفنی حرف میزدیم، یه دفعه یاده سکه ای که برای عروسیمون هدیه گرفته بودیم افتادم و بینهایت خوشحال شدم، گلی جون مرسی بابت هدیه ت که توی این شرایط که تولد آقا سید واسم از هر رویداده دیگه ای حتی سالگرد عقد و عروسیمون هم مهمتره کمک بزرگی بهم کرد.

/ 34 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آفتاب

سلام کجایی . خو ش بگذره اقاتون امده از ما خبر نمی گیری؟؟

آفتاب

سلام ایام بکام. اعیاد مبارک . التماس دعا. شاد و سرزنده و سرحال باشی دوست خوبم. موفقیتت ارزویم است. مطالبت مثل همیشه عالی است.

الهام

خیلی خوشحالم که با اومدن عشقت دوباره خوشحال شدی . میدونم که کنار هم خیلی آروم و عاشقید. [لبخند][ماچ]

شهرزاد

سلام عزیزم خوبی؟ آقاتون خوبه؟ پیشاپیش تولد آقا سیدت مبارک....ایشالا تولد 120 سالگیشوونو بگیری [چشمک] امیدوارم به همه ی آرزوهای قشنگتون برسین [لبخند]

یه عاشق

ما چهار ماهه عروسی کردیم چطور یادت رفت

زهرا

سلام جانم چه ناز می نویسی خاطرات زندگی دوتاییتون رو .من و همسری خوبم هم در همسایگی شما کلبه ای پر از عشق ساختیم و منتظریم تا شما به دیدنمون بیاین من که سرزده اومدم اما شما دعوتید و قدمتون روی چشم .لینکتون می کنم لطفا لینکمون کنید ممنون از محبتتون منتظرتون هستیم . خدانگهدار

پریسا

عزیز دلم چی شده مگه؟؟؟ چرا حذف کردی؟؟ چرا سرم؟؟

تربچـه

همه کامنتدونیا بسته بود تا اینجا :( چی شدی هستی خانومم ؟ ..:( ..سرم چرا ؟